Privatumo politika

Sveiki atvykę į sdoors.lt (toliau – „Svetainė”). Mes gerbiame Jūsų privatumą ir įsipareigojame saugoti Jūsų asmens duomenis. Ši privatumo politika paaiškina, kaip renkame, naudojame ir dalijamės Jūsų asmens duomenimis, kai naudojatės mūsų Svetaine.

1. Surenkami duomenys

Mes galime rinkti ir tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

Kontaktiniai duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris. Naudojimosi duomenys: informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų Svetaine, įskaitant Jūsų IP adresą, naršymo istoriją, ir kitus unikalius identifikatorius. Kiti duomenys: bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs pateikiate savanoriškai, pavyzdžiui, užklausos, atsiliepimai ar atsakymai į apklausas.

2. Duomenų naudojimas

Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami šiais tikslais:

Paslaugų teikimui ir administravimui. Svetainės veikimo gerinimui ir vartotojų patirties optimizavimui. Užklausų ir skundų nagrinėjimui. Marketingo tikslams, jei tam davėte sutikimą. Teisinių reikalavimų vykdymui.

3. Duomenų saugojimas

Jūsų asmens duomenys bus saugomi tiek, kiek tai būtina aukščiau nurodytiems tikslams pasiekti, arba tiek, kiek to reikalauja įstatymai. Kai Jūsų asmens duomenys nebereikalingi, mes juos saugiai sunaikinsime.

4. Duomenų dalijimasis

Mes galime dalytis Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis tik šiais atvejais: Jei tai būtina paslaugoms teikti. Jei tai reikalaujama pagal įstatymus ar teismo sprendimą. Jei tai būtina mūsų teisėms ir turtui apsaugoti. Jei davėte aiškų sutikimą.

5. Jūsų teisės

Jūs turite teisę: Susipažinti su savo asmens duomenimis. Reikalauti pataisyti netikslius ar nepilnus duomenis. Reikalauti ištrinti savo asmens duomenis (teisė būti pamirštam). Apriboti savo asmens duomenų tvarkymą. Perkelti savo asmens duomenis kitam duomenų valdytojui. Prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui.

6. Saugumo priemonės

Mes įgyvendiname tinkamas technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo, sunaikinimo ar pakeitimo.

7. Slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį Svetainėje. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų naršyklė saugo Jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus galite rasti mūsų [Slapukų politikoje].

8. Privatumo politikos pakeitimai

Mes galime periodiškai atnaujinti šią privatumo politiką. Visus pakeitimus paskelbsime šioje Svetainėje. Rekomenduojame reguliariai tikrinti šią politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus.

9. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar pageidavimų dėl šios privatumo politikos, susisiekite su mumis:

El. paštas: vs@sdkv.lt

Telefonas: +370 677 97744

Adresas: Panerių g. 45, Vilnius.